Crashuje mi grę!

• Hello, I have a problem with the game namely.

Map Rocky Mountain Pass, making a Metal Helmet mission [10004198 I [STORY_UNIVE RSAL_151 I Morgana] [STORY_UNIVERSAL_152 I Graya] throws me a game every time I hit the Monster for this mission. I am asking for help in this matter and considering the matter as soon as possible. If the problem is not fixed I will leave the game without returning to it.

Thank you in advance and have a nice day / evening.:)

Witam Mam pewien problem z grą a mianowicie.

Wna mapie Skalista Przełęcz, robiąc misję Metalowy hełm [10004198I[STORY_UNIVE RSAL_151I Morgana][STORY_UNIVERSAL_152I Graya] wywala mi za każdym razem grę gdy tylko udeżę Potwora do tej misji. Proszę o pomoc w tej sprawie i rozpatrzenie porośby jak najszybciej to możliwe. Jeśli problem nie zostanie naprawiony Odejdę z gry nie wracając do niej.

Z góry dziękuję i życzę miłego Dnia/Wieczoru.:)

• Sprawdziłem Folder CrashReports i jest tam folder _temp a w nim data dzisiejsza i jakiś plik o nazwie client_x86_10075_190581119_D8CB8A32BA2E_190604124405.zip.processed ?

A teraz to wywala mi grę także stojąc w Lokacji Skalista przełęcz?

Dodam że gram Postacią Rycerz i mam na nim 31lvl a druga podklasa to Kapłan 10 lvl.

Edited 3 times, last by VanGrom ().

• Informacje o tym jak przesłać plik opisujący awarię plus kilka innych szczegółów jest zawarta w naszym FAQ , który podałem w drugim poście.

• Witam porzuciłem misje o której pisałem i działa gra troszkę lepiej. Troszkę mniej mnie wywala z gry tak gdzieś 3-5 razy dziennie gdy gram około 5 godzin