efektler hakkında

• oyunun skıl efektlerı ve vurus hissiyatı biraz yavanmı yoksa banamı öyle geliyor bu konu hakkında herhangı bi düzeltme bakım gibi şeyler olacakmı vurdugumu pek hıssetmıyorum sorun bendemı

• Oyananabilirlik açısından skiller ve vuruşlar normal görünmekte. Kıyasladığınız bir başka MMORPG oyunlarına göre yavaş geliyor olabilir.

FFLogo.gif

Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

• iyi günler öncelikle karalala arkadaşımıza katılıyorum oyunun skill ses senkronizasyonu birbiriyle tutmuyor diğer mmorpg oyunlarına göre yavaş geliyor olabilir demişsiniz fakat oyunun vuruş hissiyatı sıfır oyunda skill mi kullanıyorum limon mu sıkıyorum belli değil oyuna bir kaç defa şans vermeyi denedim ama vuruş hissiyatı olmayınca olmuyor bazen ise karakter animasyona girmeden skill kullanıyor potansiyeli olan bir oyun ama vuruş hissiyatı yüzünden bir oyuncu kaybettiniz. teşekkürler

• ILAYDA beta aşamasında olabilir ama lost ark ta kapalı betada o oyunun vuruş hissiyatına bak birde bunun, ben vuruş hissiyatının değişeceğini hiç sanmıyorum 2 yıl önceki haliyle aynı oyun.

• ILAYDA ben oyunun grafiklerinde değilim ayrıca vuruş hissiyatı sistem gereksinimiyle bir bağlantısı yoktur. Örneğin : Quake 3 Arena 1999 yapımı bir oyun çok tatminkar bir vuruş hissiyati vardir. Bu oyun full sürümde olsa vuruş hissiyati böyle devam edecektir.

• AAA oyunlarla karşılaştırma yapmak bence yanlış olur bu oyunun bütçesi ile lost ark ın bütçesi arasında uçurum var TR dil desteği olduğu için ben şans veriyorum. Eksikleri saymakla bitmez ama chill takılmak için yeterli bir oyun bence.

• Canavarlar öldüğünde bazen yere düşmek yerine öylece kalıyor. Ayriyeten en basit örnek bir iskelet vurduğumda ondan kırılma sesi filan gelmiyor. Ses ve vuruş efektlerinin gelişmesi gerektiğini düşünüyorum. Diablo ve Path of exile oynarken oyunun en çok keyif veren yönlerinden birinin bunlar olduğunu düşünüyorum.

Ama geri bildirim yapmak yerine abi ücretsiz, türkçe dil desteği var hor görün demekte saçma olur. Siz öneri yapmazsanız hep aynı derece de kalır. Gameforge bu oyundan para kazanıyor sonuçta, kazandığı paralar ile yapımcı ekibe oyunu düzeltmek ve geliştirmek içinde bütçe aktarıyor.